ניהול עושר אישי

תנו למומחים לעשות מהכסף יותר כסף.

מחזיקים בנכס נדל"ן בבעלותכם? בעלי קופת גמל או קרן השתלמות? מושקעים בשוק ההון? הגיע הזמן שתתנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם! מנהלי העושר האישי של קבוצת ברק פיננסים ימפו וימנפו את סך הנכסים שלכם ויעזרו לכם למנף את פוטנציאל העושר האישי שלכם בעשרות עד מאות אלפי שקלים!

אז שנדבר?

תשאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

ניהול עושר אישי עם ברק פיננסים

ניסיון רחב היקף

מנהלי העושר האישי של קבוצת ברק פיננסים בעלי ניסיון רב במיפוי וניתוח נכסים פיזיים ופיננסיים ובהתאמת השקעות מדויקות לכל שלב בחיים בו אתם נמצאים.

בדיקות מעמיקות

מומחי העושר האישי של הקבוצה בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר יבצעו בדיקות מדוקדקות ומעמיקות לכלל הנכסים שלכם במטרה למנף ולמקסם את פוטנציאל העושר האישי שלהם.

שקיפות

מומחי העושר האישי של קבוצת ברק פיננסים בונים תכנית אסטרטגית בשיתוף מלא ושקיפות מוחלטת של הסיכונים אל מול פוטנציאל מינוף העושר האישי.

אחריות

מומחי העושר האישי בעלי ראייה מקצועית ונרחבת של כל עולמות הכסף שלכם והם יוכלו להתאים לכם את המעטפת המתאימה והנכונה ביותר לשלב בחיים בו אתם נמצאים.

למי זה מתאים?

למשקיע בעל הון עצמי
החל מ - 350,000 ₪

משקיע שמעוניין בתכנון
פיננסי נכון ומותאם אישית

למשקיע שרוצה לעמוד ביעדים
הכלכליים שהציב לעצמו

משקיע המחפש לעשות יותר כסף
מהכסף שיש לו

איך זה עובד?

מיפוי הנכסים הפיזיים והפיננסיים

אנו נצלול לעומק הנתונים הכספיים שלכם, ננתח צרכים אישיים ונתאם ציפיות באשר לגובה ההחזר ומשך זמן המשכנתא.

בניית תוכנית השקעה חכמה

לאחר מיפוי ואיתור הנכסים, נאפיין צרכים ויעדים ונבנה תוכנית אסטרטגית מותאמת אישית המשלבת מכשירי השקעה שונים בהתאם לרמת הסיכון המתאימה לכם.

תכנון פיננסי

יצירת הפאזל שמשלב בין מכשירי השקעה תוך מיקסום התשואה בין עשרות למאות אלפי שקלים.

יישום התוכנית העסקית

ניתוח, פיקוח ומעקב צמוד ע"י מומחה העושר האישי, קבלת דוחות מעקב רבעוניים, זמינות מלאה ופגישה אישית אחת לשנה.

יוסי ברק מתארח בדוח היומי

נגן וידאו

קבוצת ברק פיננסים הינה בית המעניק מעטפת פיננסית מלאה לכל עולמות הכסף - ONE STOP SHOP

בתחומי: ההשקעות, הביטוח, הפיננסים, הנדל"ן והמשכנתאות

אנו דוגלים בשאיפה מתמדת להיות מובילים בתחום,
ליצור ערך למען לקוחותינו ולשמור על ערכי מצויינות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

החוזק הפיננסי שלנו הוא העוגן היציב של לקוחותינו.

שאלות ותשובות

שמחים לענות לך על כל השאלות

במירוץ החיים אנו מפזרים את הכסף שלנו בפיקדונות או בנכסים שונים ולאחר זמן מה, אין לנו מושג מה קורה איתם, והאם הם מניבים עבורנו את התשואות המתאימות. ניהול עושר אישי ימנף את פוטנציאל העושר האישי שלכם

קבוצת ברק פיננסים היא ONE STOP SHOP שמאגדת בתוכה מעטפת שלמה של כל עולמות כסף, ולנו יש את היכולת להעביר לכם תמונת מקרו מלאה על המצב הכלכלי שלכם.

בגלל הניסיון העשיר, השקיפות המלאה, הבקיאות בתחום והשירות והליווי האישי שכל לקוח מקבל

אז שנדבר?

תשאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

ברק שוהם סוכנות לביטוח פנסיוני (2015) בע"מ,

ח.פ. 515225449, בעלת רישיון סוכן ביטוח תאגיד (בענף הפנסיוני)

מס' 515225449

 

כתובת הסוכנות:

מתחם "מבנה" ת.ד. 16 בארות יצחק 6090500

טלפון: 03-5576060;  פקס: 03-5576070,

מייל: office@barak-fin.com

הצהרת פרטיות ותנאי שימוש באתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אתר ברק פיננסים (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר של ברק פיננסים- בית לצמיחה פיננסית, והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש של הנהלת האתר.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ברק פיננסים ואין לעשות בהם שימוש, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת ה MACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

סודיות ופרטיות

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים האתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ברק פיננסים.

כל פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני, טלפון וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה ברק שוהם סוכנות לביטוח (2015) בע"מ ובמאגרי המידע של חברות קשורות אליה, בניהן ברקת לשם פיננסים בע"מ, ק.י ברקת השקעות מתקדמות בנדל"ן בע"מ, נופך דניאל ייזום נדל"ן בע"מ.

מידע פרסומי ודיוור ישיר

הודעה והסכמה לפי סעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות (דיוור ישיר) ולפי תיקון מספר 40 לחוק התקשרות (בזק ושידורים, התשס”ח- 2008:

ידוע לי כי המידע שמסרתי ו/או אמסור לחברה, יימסר בהסכמתי, מבלי שחלה עליי חובה חוקית למסור אותו, והוא יוחזק במאגרי המידע של החברה ו/או אצל גופים מטעמה, כפי שצוין לעיל.

החברה תהיה רשאית להשתמש במידע שנמסר ו/או יימסר, לרבות לשם פנייה עתידית במסגרת דיוור ישיר, בכלל זה באמצעות שימוש בכל אמצעי תקשורת כגון: דואר בין רגיל ובין אלקטרוני ו/או טלפון ו/או פקסימיליה ו/או מערכת חיוג אוטומטי ו/או הודעות SMS וכיוצ”ב ו/או כל פעילות שיווקית אחרת, לרבות אך לא רק לצורך הצעות ביטוח, ייעוץ משכנתה, השקעות, כלכלת משפחה הצעות נדל"ן וכו', שתבוצע על ידי החברה בעצמה או בשיתוף פעולה עם אחרים. כמו כן, החברה תהיה רשאית לעשות במידע גם עיבור סטטיסטי ו/או טיוב ו/או פילוח ו/או ניתוח.

החברה תהיה גם רשאית להעביר את המידע מעת לעת לצדדים שלישיים וצדדים אלו יהיו רשאים להשתמש אף הם במידע שהועבר אליהן לאותן מטרות שלהן החברה רשאית להשתמש.

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים האתר ואולם, למרות פעולות שנועדו להגן על מאגרי המידע בהתאם להוראות הדין, לא ניתן למנוע לחלוטין פעולות זדוניות ובמקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה בעניין כלפי צוות האתר ברק פיננסים.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז המרכז.

דילוג לתוכן