רוצה לחסוך בייעוץ המשכנתא?
לייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים:

ייעוץ מקצועי ללקיחת משכנתא

הדרך הנכונה

לקבלת משכנתא בתנאים מצויינים

הצטרפו למאות לקוחות שכבר קיבלו ייעוץ מקצועי
והגשימו את חלום רכישת הדירה

פגישה ייעוץ ראשונית

ללא התחייבות

מומחה שעומד לרשותכם

מיעוץ ועד קבלת המשכנתא

משא ומתן מול הבנק

ליווי מלא בתהליך עד לחתימה

איך זה עובד?

שלב ראשון

נכיר אתכם לעומק, נבצע איסוף מסמכים ונערוך עבורכם בחינה של מסלולי משכנתא שונים בהתאמה אישית.

שלב שני

צוות המומחים שלנו ירכיב עבורכם את תמהיל המשכנתא המנצח, כזה שיחסוך לכם כסף רב למשך שנים רבות.

שלב שלישי

קבלת אישור עקרוני, הטיפול בניירת - עלינו. בקרוב מאוד נוכל להגיד לכם מזל טוב על הדירה החדשה שרכשתם!

השורה התחתונה

אנו עובדים מול הבנקים וחברות הביטוח הגדולות במשק, אחוזי ההצלחה שלנו הם מהגבוהים ביותר בשוק. לכן אצלנו אתם משלמים חצי מהסכום רק לאחר קבלת האישור העקרוני, את החצי השני תשלימו לאחר חתימה על קבלת המשכנתא.

אתם מוזמנים לדבר איתנו בכל שאלה.
חלום הדירה שלכם מתחיל בשיחה אחת קצרה לנציג/ה שלנו.

מי אנחנו?

קבוצת ברק פיננסים הוקמה בשנת 2013, על ידי יוסי ברק וקובי גרדי, בכירים בענף הביטוח והפיננסים. החברה מחזיקה ברישיון משרד האוצר לעיסוק בתחומי הביטוח.

אנו מציעים לכם ליווי מקצועי אמין ואישי מבוסס טכנולוגיה ייחודית שבנינו עבורכם. חשוב לנו שתדעו ותבינו את כל הפרטים שישפיעו על העתיד הפיננסי שלכם.

בסיום התהליך נצור עבורכם תמהיל משכנתא בהתאמה אישית.
המומחים שלנו בעלי ניסיון של שנים והם יסייעו לכם בפתרון בעיות והתמודדות מול המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית.

לקוחות מספרים

שאלות ותשובות

שמחים לענות לך על כל השאלות

ליווי מקצועי אמין ואישי לאורך כל הדרך. חשוב לנו שתדעו ותבינו את כל הפרטים שישפיעו על העתיד הפיננסי שלכם. בסיום התהליך נצור עבורכם תמהיל משכנתא בהתאמה אישית. המומחים שלנו בעלי ניסיון של שנים והם יסייעו לכם בפתרון בעיות והתמודדות מול המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית.

מגיע לכם לקבל נציג שיעבוד בשבילכם ולא בשביל הבנק. הדרך שלכם למשכנתא מנצחת מתחילה בברק משכנתאות. בעזרת מילוי הפרטים ושיחה ללא עלות עם נציג, נקבל את כל הנתונים הרלוונטיים לבניית תמהיל משכנתא אפקטיבי וחסכוני עבורכם.

אנו חוסכים עבורך את כל ההתנהלות מול הבנק – כל שנותר לך הוא להגיע לבנק לחתימה סופית לקבלת המשכנתא, לאחר שערכנו עבורך את כל הפרוצדורה הנדרשת.

ברק שוהם סוכנות לביטוח פנסיוני (2015) בע"מ,

ח.פ. 515225449, בעלת רישיון סוכן ביטוח תאגיד (בענף הפנסיוני)

מס' 515225449

 

כתובת הסוכנות:

מתחם "מבנה" ת.ד. 16 בארות יצחק 6090500

טלפון: 03-5576060;  פקס: 03-5576070,

מייל: office@barak-fin.com

הצהרת פרטיות ותנאי שימוש באתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אתר ברק פיננסים (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר של ברק פיננסים- בית לצמיחה פיננסית, והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש של הנהלת האתר.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ברק פיננסים ואין לעשות בהם שימוש, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת ה MACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

סודיות ופרטיות

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים האתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ברק פיננסים.

כל פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני, טלפון וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה ברק שוהם סוכנות לביטוח (2015) בע"מ ובמאגרי המידע של חברות קשורות אליה, בניהן ברקת לשם פיננסים בע"מ, ק.י ברקת השקעות מתקדמות בנדל"ן בע"מ, נופך דניאל ייזום נדל"ן בע"מ.

מידע פרסומי ודיוור ישיר

הודעה והסכמה לפי סעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות (דיוור ישיר) ולפי תיקון מספר 40 לחוק התקשרות (בזק ושידורים, התשס”ח- 2008:

ידוע לי כי המידע שמסרתי ו/או אמסור לחברה, יימסר בהסכמתי, מבלי שחלה עליי חובה חוקית למסור אותו, והוא יוחזק במאגרי המידע של החברה ו/או אצל גופים מטעמה, כפי שצוין לעיל.

החברה תהיה רשאית להשתמש במידע שנמסר ו/או יימסר, לרבות לשם פנייה עתידית במסגרת דיוור ישיר, בכלל זה באמצעות שימוש בכל אמצעי תקשורת כגון: דואר בין רגיל ובין אלקטרוני ו/או טלפון ו/או פקסימיליה ו/או מערכת חיוג אוטומטי ו/או הודעות SMS וכיוצ”ב ו/או כל פעילות שיווקית אחרת, לרבות אך לא רק לצורך הצעות ביטוח, ייעוץ משכנתה, השקעות, כלכלת משפחה הצעות נדל"ן וכו', שתבוצע על ידי החברה בעצמה או בשיתוף פעולה עם אחרים. כמו כן, החברה תהיה רשאית לעשות במידע גם עיבור סטטיסטי ו/או טיוב ו/או פילוח ו/או ניתוח.

החברה תהיה גם רשאית להעביר את המידע מעת לעת לצדדים שלישיים וצדדים אלו יהיו רשאים להשתמש אף הם במידע שהועבר אליהן לאותן מטרות שלהן החברה רשאית להשתמש.

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים האתר ואולם, למרות פעולות שנועדו להגן על מאגרי המידע בהתאם להוראות הדין, לא ניתן למנוע לחלוטין פעולות זדוניות ובמקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה בעניין כלפי צוות האתר ברק פיננסים.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז המרכז.

דילוג לתוכן