המשכנתאות מתייקרות, הרווחיות בהשקעה בדירה כבר לא כדאית! איך גם אתם יכולים להשקיע וליהנות מיתרונות עליית הנדל"ן – בלי כל הבלאגן?

הכירו את קרן ההשקעות של ‘נדלהון’ – קרן השקעות נדל"ן אקסקלוסיבית

משקיעים בישראל נהנים מהשקעה בטוחה, סולידית ומניבה. איך זה עובד? באמצעות קרן השקעות פיננסית עם בטוחות נדל”ן, תוכלו ליהנות יחד עם מאות משקיעים שכבר השקיעו, מכל היתרונות של עולם הנדל”ן ושל שוק ההון וכולל את המס הנמוך בישראל. כל זאת לבעלי הון עצמי של 500,000 ₪ לפחות, אז אם גם אתם משקיעים שמחפשים השקעה יציבה שבזכותה תישנו טוב בלילה, הכתבה הזאת בשבילכם

מתעניינים בהשקעה? השאירו פרטים

בימנו, עם המגוון הרחב של אפשרויות ההשקעה הקיימות בשווקים, הן הפיננסיים והן הנדל”ניים, אין זה פשוט לדעת מהי השקעה כדאית או רווחית במיוחד. בד בבד עם אינספור הסיפורים על משקיעים שהפסידו את מיטב כספיהם על עסקאות כושלות בחו"ל, בה הובטחה להם תשואה גבוהה יותר מאשר קיבלו בפועל.

על הבשורה המשמחת לפתרון בעיית המשקיעים, אחראית קרן נדלהון, המאפשרת למשקיעים ליהנות משני העולמות הנחשקים ביותר, עולם הנדל”ן ועולם הפיננסים, ובפרט לנצל את יתרונותיהם.
באמצעות מומחים פיננסים מהשורה הראשונה המתמחים באיתור השקעות כדאיות במיוחד, נבחנות יחד עם המשקיע אפשרויות ההשקעה שלו בהתאם ליכולתו הכלכלית וצרכיו האישיים.

נדלהון מצליחה לאתר את הטוב משני העולמות, וביחד להנגיש את האפשרות למשקיע הפרטי להיכנס לתוך עסקה מוסדית בבניית פרויקט נדל"ן חדש באזורי הביקוש בגוש דן.

כדי לסבר את האוזן, היתרון הבולט בעולם הפיננסים הוא המיסוי המופחת של שוק ההון, הכולל רק 15% מס על הרווח בלבד (לעומת מיסוי בעולם הנדל”ן במצטבר שעומד על למעלה מ-30%).

כמו כן, היתרון הבולט בעולם הנדל"ן הוא היציבות וחוסר התנודתיות שמאפיינת את שוק ההון. היתרון המשמעותי בהשקעה בקרן נדלהון מבית ברק פיננסים, הוא היכולת לשלב בין יתרונות שוק ההון ליתרונות שוק הנדל"ן ולהנות משני העולמות – גם מיסוי נמוך וגם יציבות.
ההשקעה מתאימה למשקיעים המחפשים השקעות לטווח של כ-3 שנים (קיימות תחנות יציאה). רף הכניסה לקרן עומד על 500,000 ₪ וההשקעה בנדלהון נחשבת לטובה במיוחד למשקיעים המחפשים השקעה סולידית ויציבה עם תשואה טובה ואיכותית.

איך זה עובד?

הקרן מאפשרת למשקיע להיכנס לעולם הנדל"ן על אותה המשבצת כמו הבנק המלווה של פרויקט נדלני חדש במסגרת ערבות חוק מכר ולהשתלב בעסקה נדלנית אמיתית מבלי לרכוש את הנכס בפועל ובכך לחסוך מצד אחד את המיסוי הגבוה של שוק הנדל"ן וכל ההוצאות שכרוכות ברכישת דירה ומצד שני להנות מכל היתרונות של עולם הנדל"ן.
משכון הנכס ישמש כבטוחה עבור ההשקעה ממש כמו הבנק.

עד כה זיהו את הפוטנציאל קבוצות רבות של משקיעים מנוסים והקרן רשמה בשנה האחרונה צמיחה מטאורית במספר המשקיעים המבקשים לקחת חלק בהשקעה הרווחית. בשנה החולפת גייסה נדלהון עשרות מיליוני שקלים להשקעה לפרויקטי נדל"ן שונים במרכז הארץ (פרויקטים לאחר קבלת היתר בנייה בלבד) והמשקיעים עצמם נהנו מתשואות ומעליית ערך, והכל באפס מאמץ.

מתעניינים בהשקעה? השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות לקבוצת ברק פיננסים ©

ברק שוהם סוכנות לביטוח פנסיוני (2015) בע"מ,

ח.פ. 515225449, בעלת רישיון סוכן ביטוח תאגיד (בענף הפנסיוני)

מס' 515225449

 

כתובת הסוכנות:

מתחם "מבנה" ת.ד. 16 בארות יצחק 6090500

טלפון: 03-5576060;  פקס: 03-5576070,

מייל: office@barak-fin.com

הצהרת פרטיות ותנאי שימוש באתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אתר ברק פיננסים (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר של ברק פיננסים- בית לצמיחה פיננסית, והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש של הנהלת האתר.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ברק פיננסים ואין לעשות בהם שימוש, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת ה MACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

סודיות ופרטיות

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים האתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ברק פיננסים.

כל פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני, טלפון וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה ברק שוהם סוכנות לביטוח (2015) בע"מ ובמאגרי המידע של חברות קשורות אליה, בניהן ברקת לשם פיננסים בע"מ, ק.י ברקת השקעות מתקדמות בנדל"ן בע"מ, נופך דניאל ייזום נדל"ן בע"מ.

מידע פרסומי ודיוור ישיר

הודעה והסכמה לפי סעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות (דיוור ישיר) ולפי תיקון מספר 40 לחוק התקשרות (בזק ושידורים, התשס”ח- 2008:

ידוע לי כי המידע שמסרתי ו/או אמסור לחברה, יימסר בהסכמתי, מבלי שחלה עליי חובה חוקית למסור אותו, והוא יוחזק במאגרי המידע של החברה ו/או אצל גופים מטעמה, כפי שצוין לעיל.

החברה תהיה רשאית להשתמש במידע שנמסר ו/או יימסר, לרבות לשם פנייה עתידית במסגרת דיוור ישיר, בכלל זה באמצעות שימוש בכל אמצעי תקשורת כגון: דואר בין רגיל ובין אלקטרוני ו/או טלפון ו/או פקסימיליה ו/או מערכת חיוג אוטומטי ו/או הודעות SMS וכיוצ”ב ו/או כל פעילות שיווקית אחרת, לרבות אך לא רק לצורך הצעות ביטוח, ייעוץ משכנתה, השקעות, כלכלת משפחה הצעות נדל"ן וכו', שתבוצע על ידי החברה בעצמה או בשיתוף פעולה עם אחרים. כמו כן, החברה תהיה רשאית לעשות במידע גם עיבור סטטיסטי ו/או טיוב ו/או פילוח ו/או ניתוח.

החברה תהיה גם רשאית להעביר את המידע מעת לעת לצדדים שלישיים וצדדים אלו יהיו רשאים להשתמש אף הם במידע שהועבר אליהן לאותן מטרות שלהן החברה רשאית להשתמש.

צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים האתר ואולם, למרות פעולות שנועדו להגן על מאגרי המידע בהתאם להוראות הדין, לא ניתן למנוע לחלוטין פעולות זדוניות ובמקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה בעניין כלפי צוות האתר ברק פיננסים.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז המרכז.

דילוג לתוכן